כושר ובריאות
 
הריון ולידה
 
דיאטה ותזונה
דיאטה ותזונה
 
טיפים לתזונה וכושר בחגיםבחזרה לגזרה לאחר לידההקשר בין תזונה לעור הפניםדיאטה נשיתמיתוסים על מוצרי חלבחלב והקשר לבריאות עצם ומשקלעונת מעבר וההשפעות על התזונהכאבי מחזור ותזונה מאוזנתמיתוסים בתזונההרגלי תזונה למשפחהההפתעות הטובות בביצההאם הביצה טרייה?מיתוסים נפוצים על חלב מוצריובישול בריאכיצד לנהוג עם מאכלים בקיץ?10 טיפים לתזונה מותאמת בקיץמהו האריתריתול?מתרעננים תוך כדי תנועהמבנה גוף וההיבט התזונתיטיפים תזונתיים לסטודנטיםחופשה בחו"ל-הלכה הדיאטה?הכורכום-לא רק תבליןמה בין סוכרת, תזונה וספורט?התנהגות אכילה בקיץחג החנוכה, סופגניות ומה שבינהןתה - המשקה החורפי הבריא ביותרתה ירוק זה כל הסיפור...להתחיל דיאטהשתית מים בחורףחילוף חומרים בקרב נשיםתוויות מזוןמרכיבי תזונה חיונייםהשמנה במאה ה 21יום שישי את יודעתלעבור את החג בשלוםיום העצמאותהילד לא אוכל פירות וירקותעקרונות הבישול הדיאטטיתזונת ילדים בחופש הגדולעשרת העקרונות לתזונה נכונהמפסיקים לנשנש!הקיץ חלף והסתיו הגיעטיפים לחג חנוכהטיפ מסנדי - צריכה נבונה של בקרטיפ מסנדי - אוכלים בחוץלא על הסנדוויץ לבדועבודה במשמרותמה אוכלים לפני ואחרי אימוןהקשר בין ספורט, תזונה ושיערצריכה נבונה בעידן היוקר והשפעתזונת נשיםסלטים וירקות ומה שבניהםצלוליט"מאסטר שף" לתזונה כשיוצאים למסעדה10 מזונות על וטרדנטים שעדיין לא טעמתןקניות לראש השנההשמנה בטניתארוחת ביניים משביעהטיפים תזונתיים לאורח חיים בריאויטמין Cחמוציותפתיתאלטמן מטיסים אותך לאולימפיאדהקפה שחור: אם רצים כן שותיםמליון קערות חסה לא יהפכו אותך לרזה!הרצאה תזונת האם בהריון והנקהעשר סיבות לשתיית קפה
נערות וילדות
 
תרגילי כושר סטודיו סי
 

חלב והקשר לבריאות עצם ומשקל

מוצרי חלב והקשר לבריאות העצם

קיימות הוכחות משכנעות ממחקרים רבים על הקשר בין צריכת סידן ומוצרי חלב ובין בריאות העצם. מעבר למניעת אוסטאופורוזיס בגיל המבוגר, לצריכה מתאימה של סידן ומוצרי חלב השפעה מיטיבה גם בגיל הצעיר. פעילות גופנית וצריכה מתאימה של סידן וויטמין D הן הכלי החשוב ביותר לבריאות העצמות. מעבר לסידן חלב ומוצריו מספקים רכיבים תזונתיים כגון זרחן, מגנזיום וחלבון , החיוניים לבנייה והתפתחות העצמות, ולהקטנת איבוד העצם התלוי בגיל. ההנחיות התזונתיות של ארגוני הבריאות ממליצות לצרוך תזונה עשירה בסידן ובמוצרי חלב על מנת להפחית את הסיכון למסת עצם נמוכה במעגל החיים.

מוצרי חלב והקשר למשקל

לסידן שמקורו בחלב קיימת השפעה גדולה על ירידה במשקל ופירוק שומן בהשוואה לתוספים. תפריט דל בסידן גורם ככל הנראה לכניסה מוגברת של סידן לתאי השומן ולייצור ואחסון מוגבר של שומן בתאי השומן בעוד שתוספת סידן לתפריט מונעת תהליך זה. יעילות הסידן הנצרך ממוצרי חלב נובעת כנראה מחומרים פעילים נוספים התורמים לפעולה זו ואינם מצויים בתוספי סידן. הדרך הנוספת בה משפיע הסידן על הרזייה, היא כנראה בכך שסידן מעכב ספיגת חלק מהשומן נעכל במעי וכתוצאה מכך כמות גדולה יותר של שומן מופרשת מהגוף.
פרטים והרשמה