כושר ובריאות
 
הריון ולידה
 
דיאטה ותזונה
דיאטה ותזונה
 
טיפים לתזונה וכושר בחגיםבחזרה לגזרה לאחר לידההקשר בין תזונה לעור הפניםדיאטה נשיתמיתוסים על מוצרי חלבחלב והקשר לבריאות עצם ומשקלעונת מעבר וההשפעות על התזונהכאבי מחזור ותזונה מאוזנתמיתוסים בתזונההרגלי תזונה למשפחהההפתעות הטובות בביצההאם הביצה טרייה?מיתוסים נפוצים על חלב מוצריובישול בריאכיצד לנהוג עם מאכלים בקיץ?10 טיפים לתזונה מותאמת בקיץמהו האריתריתול?מתרעננים תוך כדי תנועהמבנה גוף וההיבט התזונתיטיפים תזונתיים לסטודנטיםחופשה בחו"ל-הלכה הדיאטה?הכורכום-לא רק תבליןמה בין סוכרת, תזונה וספורט?התנהגות אכילה בקיץחג החנוכה, סופגניות ומה שבינהןתה - המשקה החורפי הבריא ביותרתה ירוק זה כל הסיפור...להתחיל דיאטהשתית מים בחורףחילוף חומרים בקרב נשיםתוויות מזוןמרכיבי תזונה חיונייםהשמנה במאה ה 21יום שישי את יודעתלעבור את החג בשלוםיום העצמאותהילד לא אוכל פירות וירקותעקרונות הבישול הדיאטטיתזונת ילדים בחופש הגדולעשרת העקרונות לתזונה נכונהמפסיקים לנשנש!הקיץ חלף והסתיו הגיעטיפים לחג חנוכהטיפ מסנדי - צריכה נבונה של בקרטיפ מסנדי - אוכלים בחוץלא על הסנדוויץ לבדועבודה במשמרותמה אוכלים לפני ואחרי אימוןהקשר בין ספורט, תזונה ושיערצריכה נבונה בעידן היוקר והשפעתזונת נשיםסלטים וירקות ומה שבניהםצלוליט"מאסטר שף" לתזונה כשיוצאים למסעדה10 מזונות על וטרדנטים שעדיין לא טעמתןקניות לראש השנההשמנה בטניתארוחת ביניים משביעהטיפים תזונתיים לאורח חיים בריאויטמין Cחמוציותפתיתאלטמן מטיסים אותך לאולימפיאדהקפה שחור: אם רצים כן שותיםמליון קערות חסה לא יהפכו אותך לרזה!הרצאה תזונת האם בהריון והנקהעשר סיבות לשתיית קפה
נערות וילדות
 
תרגילי כושר סטודיו סי
 

טיפים לשמירה על תזונה בחג חנוכה

איך להתמודד עם חג החנוכה ולשמור על הגזרה?

סנדי סוראני, דיאטנית קלינית ברשת סטודיו C ,משתפת בעצות ששוות זהב או קלוריות

תחליטו:)

 1. תכנני מראש! את מוזמנת להדלקת נרות מאוחר בערב? דאגי לאכול ארוחה קלה כשלוש קודם לפני כן.
   
 2. הגעת והשולחן עמוס כל טוב? בחרי את הדברים שאת *באמת* רוצה לאכול, וותרי על השאר.
   
 3. אכילה בישיבה ובנחת מעלה את המודעות לאוכל ואת ההנאה ממנו. אל תבלעי בחטף את הביס שהשאיר הילד ואל תאכלי כדי לא לפגוע במארחים שטרחו.
   
 4. בחרי סופגניה אחת, טעימה וטרייה, ואכלי אותה בכיף ובהנאה.
   
 5. הכי חשוב - פרופורציות! פרופורציות נכונות יעזרו לך לשמור הן על הגזרה והן על השקט הנפשי. הימנעות מוחלטת תגרור אחריה אכילה ללא שליטה, ואילו אכילה חופשית של כל מה שבא תעלה לך בכמה קילוגרמים במשקל. חפשי את האיזון. בכל דבר בחייך :)

חג חנוכה שמח !

פרטים והרשמה