כושר ובריאות
כושר ובריאות
 
טיפים לכושר ובריאותדבקות בספורטהתרגול הגופני למניעת כאבי גבפעילות גופנית, תזונה והארכת תוחלת החייםעיצוב וחיטוב לנשיםתופעת ורידים ברגליים בקיץהפסקת עישון ללא עלייה במשקלכללים לעבודה נכונה בביתשבירת מיתוסים בפעילות גופניתהדרך לבריאות טובהסגולות התהיציבה נכונה וכושר בחגיםאחרי החגיםטיפים לבחירת התעמלותהשפעת הורים על אורח חיים בריאחכמים בשמשהתעמלות משפחתיתהקיץ הגיע - מהי זיעה?כושר והקשר לתהליך הרזייהחזרה לשיגרת הדיאטהמדברות בריאותפרוייקט בסימן החורףתרגילי הרפייה למלחמהפעילות גופנית בחורףאת, הספורט והחיים שלךחשיבות הפעילות הגופניתחשיבות שיעור איזון הגוףפעילות גופנית ואיכות חיינומה זה סטיילינג?מאת רותי טרבסבריאות וכושר בפסחשמירה על כושר בחגים ובחופשותלחטב את המוחתרגילים לקראת הקיץטיפים לשנה חדשהגיל המעברפרוביוטיקהטיפים ותרגילים לישיבה מול מחשבחיזוק רצפת האגןפיגמנטציה ושמירה על עור בריאתרגילי כושר לשחרור בטיסהאיך בוחרים חזיית ספורט ?הפלייליסט המוצלח לפעילות אירוביתהשפעת הפעילות הגופנית על דיכאוןעשר דרכים בהן פעילות גופנית משפיעה לטובה על חייךבריאות השיערלהרגיש טוב עם עצמךטיפוח העור בחורףהשפעת פעילות גופנית על דימוי הגוףסודות בזוגיותמהי זיעה?שרירי בטןכשאת מרגישה טוב, את נראית טובהכושר להתמידנראית כמו שאני מרגישהחידוש עור הפנים לקראת החורףחשיבות פעילות גופנית לאיכות חיינוחכמות בשמשתוצאות הפסקת אימון על בסיס קבועFEMILIFT : ניתוח OUT – לייזר INתקנון הגרלה טיסה למילאנו או לונציה
הריון ולידה
 
דיאטה ותזונה
 
נערות וילדות
 
תרגילי כושר סטודיו סי
 

עור הפנים ופיגמנטציה

החשיפה לשמש מגבירה את הנטייה להופעת כתמי פיגמנטציה על עור הפנים. כיצד מונעים את הופעתם של הכתמים? ומה עושים עם כתמים שכבר מצאנו?

מאת הרמן וויס, רוקח מומחה בדרמו-קוסמטיקה ויועץ מקצועי למותג SeboCalm

רבים מאיתנו מגלים לפתע כתמי שמש על העור, ובפרט על עור הפנים. מדוע הם מופיעים? החשיפה לשמש מגבירה את הנטייה להופעת כתמי עור חומים, הנקראים גם פיגמנטציה, אבל גם גיל, היריון, שימוש בגלולות למניעת היריון או אקנה עלולים להגביר את יצירת הפיגמנטציה, וכמובן – נטייה תורשתית.

אף שישנם טיפולים אסתטיים שמטפלים בבעיה באופן חלקי, כדאי למנוע את הופעת הכתמים מראש ולחסוך הוצאות וטיפולים. יש כיום מודעות גבוהה יותר מבעבר לנושא ההגנה על העור מפני קרני UVB (הקרניים המשזפות) ולהימנעות מחשיפה לשמש בשעות הצהריים, אולם למעשה, כ-85% מכתמי העור נגרמים דווקא מקרני ה-UVA. קרניים אלה מגיעות לא רק באופן ישיר מחשיפה לשמש, אלא גם מחשיפה לאור החודר דרך החלונות או מגופי התאורה מסביבנו. לכן מומלץ להשתמש בתכשירי הגנה בכל ימות השנה ולא רק בקיץ, ואפילו בבית או במשרד.

מומלץ להשתמש בתכשירי הגנה ייחודיים המספקים הגנה משולבת נגד קרני UVB וגם UVA. בשוק נמצאים תכשירים שמכילים גם מייק-אפ ועוזרים ליצור גוון אחיד לעור הפנים. שימוש יומיומי בתכשירים כאלה יכולים להסוות כתמי שמש קיימים שיוצרים חוסר אחידות בגוון העור, וכן למנוע הופעת כתמים חדשים על ידי הגנה רחבת טווח מקרני השמש.

שני תכשירים מומלצים מבית סבוקלם :

סבוקלם BB קרם, תכשיר ייחודי המעניק כיסוי מושלם ואחיד לאורך שעות, מיצוק העור, מחליק קמטים ומזין את העור בלחות.
בעל הגנה גבוהה ורחבה מקרני השמש (SPF35 ( UVA+UVB למניעת הזדקנות מוקדמת של העור, פגמנטציה וקמטים. מועשר בויטמין E להגנת העור מרדיקליים חופשיים ונזקי הסביבה.התכשיר נטול פרבנים, היפואלרגני ונבדק דרמטולוגית לעור רגיש. 

סבוקלם קרם - BB - סטודיו סי

סבוקלם טריפל- קרם פנים ייחודי  המשלב 3 פעולות  חיוניות בתכשיר אחד! קרם לחות , דמי מייק אפ חצי שקוף המעניק מראה חלק ואחיד לעור, ומקדם הגנה להגנה אופטימלית מפני  קרני שמש (SPF29 ( UVA+UVB למניעת  הזדקנות מוקדמת של העור, פיגמנטציה וקמטים.
התכשיר נטול פרבנים, היפואלרגני ונבדק דרמטולוגית לעור רגיש.

סבוקלם קרם טריפל - סטודיו סי

לקבלת טיפים לטיפוח בקיץ לחצי כאן

https://www.sebocalm.co.il/he/professional-articles/tips-for-summer

פרטים והרשמה