כושר ובריאות
כושר ובריאות
 
טיפים לכושר ובריאותדבקות בספורטהתרגול הגופני למניעת כאבי גבפעילות גופנית, תזונה והארכת תוחלת החייםעיצוב וחיטוב לנשיםתופעת ורידים ברגליים בקיץהפסקת עישון ללא עלייה במשקלכללים לעבודה נכונה בביתשבירת מיתוסים בפעילות גופניתהדרך לבריאות טובהסגולות התהיציבה נכונה וכושר בחגיםאחרי החגיםטיפים לבחירת התעמלותהשפעת הורים על אורח חיים בריאחכמים בשמשהתעמלות משפחתיתהקיץ הגיע - מהי זיעה?כושר והקשר לתהליך הרזייהחזרה לשיגרת הדיאטהמדברות בריאותפרוייקט בסימן החורףתרגילי הרפייה למלחמהפעילות גופנית בחורףאת, הספורט והחיים שלךחשיבות הפעילות הגופניתחשיבות שיעור איזון הגוףפעילות גופנית ואיכות חיינומה זה סטיילינג?מאת רותי טרבסבריאות וכושר בפסחשמירה על כושר בחגים ובחופשותלחטב את המוחתרגילים לקראת הקיץטיפים לשנה חדשהגיל המעברפרוביוטיקהטיפים ותרגילים לישיבה מול מחשבחיזוק רצפת האגןפיגמנטציה ושמירה על עור בריאתרגילי כושר לשחרור בטיסהאיך בוחרים חזיית ספורט ?הפלייליסט המוצלח לפעילות אירוביתהשפעת הפעילות הגופנית על דיכאוןעשר דרכים בהן פעילות גופנית משפיעה לטובה על חייךבריאות השיערלהרגיש טוב עם עצמךטיפוח העור בחורףהשפעת פעילות גופנית על דימוי הגוףסודות בזוגיותמהי זיעה?שרירי בטןכשאת מרגישה טוב, את נראית טובהכושר להתמידנראית כמו שאני מרגישהחידוש עור הפנים לקראת החורףחשיבות פעילות גופנית לאיכות חיינוחכמות בשמשתוצאות הפסקת אימון על בסיס קבועFEMILIFT : ניתוח OUT – לייזר INתקנון הגרלה טיסה למילאנו או לונציה
הריון ולידה
 
דיאטה ותזונה
 
נערות וילדות
 
תרגילי כושר סטודיו סי
 

בריאות אינטימית לנשים

אפשר לדבר איתך על משהו אינטימי?

רבות מאתנו סובלות מאי נוחות באזור האינטימי, אבל לא ממש מדברות על זה. ייתכן שגם את חווה מעת לעת תסמינים דוגמת ריח, הפרשות, וגרד הנגרמים מהפרת מאזן החיידקים בנרתיק.

מהי בריאות אינטימית?

למעשה, כל איבר לח וחמים מאופיין בחיידקים רבים. כך גם בנרתיק, בו החיידקים חיוניים לשמירה על בריאותך האינטימית. הם שמקנים לנרתיק דרגת חומציות נכונה, הגנה חיסונית תקינה ומונעים התיישבות של חיידקים ופטריות לא רצויים.

חיידקים לקטובצילים הם אורחים רצויים בנרתיק הנשי ועוזרים לשמר פעילות תקינה.

מהן הבעיות הנפוצות ביותר בבריאות האינטימית?

1. פטרת נרתיקית

2. דלקת נרתיק חיידקית

איך תדעי אם את סובלת מפטרת נרתיקית?

תסמיני הפטרת כוללים גרד ותחושת צריבה, הפרשה לבנה דמויית קוטג׳, כאב בקיום יחסי מין, נפיחות ואדמומיות הנרתיק.

פטרת נרתיקית היא כל כך נפוצה ש-3 מתוך 4 נשים סובלות ממנה לפחות פעם אחת במהלך חייהן. יתרה מכך, יותר ממחצית מהן אינן מצליחות להיפטר מהבעיה כליל וסובלות מפטריות חוזרות ונשנות.

מהי דלקת נרתיק חיידקית, ומדוע היא משנה את הריח האינטימי ?

בנסיבות רגילות לנרתיק אין ריח רע אבל יש לו ריח אופייני. הריח הטבעי מושפע מההפרשות הטבעיות ומחילוף החומרים. ריח חזק יותר, שלא נעלם גם כשאת שומרת על הגיינה טובה, והגברה משמעותית של הריח לאחר יחסי מין, הם סימן להפרת האיזון באוכלוסיית החיידקים שבנרתיק. במרבית המקרים, בעיית הריח נובעת ממיעוט חיידקי הלקטובצילים בנרתיק, המרמז על בעיה.

האם לדלקת נרתיק חיידקית השלכות מעבר לבעיית הריח?

נשים הסובלות מדלקת חיידקית חשופות יותר מנשים אחרות למחלות הנישאות במין או לזיהומים במהלך ההריון. נשים אלו גם יעבירו את אותן המחלות ביעילות רבה יותר, בהשוואה לנשים שהרכב החיידקים בנרתיק שלהן תקין. נשים הרות הסובלות מדלקת חיידקית מצויות בסיכון מוגבר ללידה מוקדמת ולכן יש חשיבות מיוחדת לטיפול ומניעה של דלקת חיידקית במהלך הריון.

השבת האיזון האינטימי הטבעי עם פרוביוטיקה

היום יודעים שפטריות וזיהומים אינטימיים נובעים בעיקר משינוי באיזון אוכלוסיות החיידקים בנרתיק. מגוון הפתרונות הנפוצים אינם בהכרח מובילים ליצירת איזון אינטימי חדש ולתשתית אינטימית בריאה.

השימוש בתכשירים פרוביוטיים, מאפשר התיישבות חיידקים ״רצויים״ בנרתיק ומגביר את העמידות המקומית בפני גורמים מזיקים.

כבר כשאת מתחילה להרגיש אי נוחות, היעזרי בפרוביוטיקה להשבת ולשמירת בריאותך האינטימית.

דברי עם הגינקולוג / הרוקח על התכשיר הפרוביוטי המומלץ לשמירה על בריאותך האינטימית

  • פרוביוטיק פמינה לבריאות האינטימית שלך
  • פרוביוטיק פמינה כמוסות וגינליות לשימוש מקומי  בגרד, באי נוחות ובריחות נרתיקיים לא נעימים
  • כמוסות לבליעה לשמירה על הבריאות האינטימית
  • בפרוביוטיק פמינה הזנים הפרוביוטיים המתועדים והנחקרים ביותר בבריאות האינטימית

רוצה לקרוא עוד על מוצרי פרוביוטיקה ? לקבל עדכונים על תחום הפרוביוטיקה ? הצטרפי למועדון אלטמן

פרטים והרשמה