הירשמו עכשיו למועדון הלקוחות שלנו וקבלו הנחות וגישה למבצעים מיוחדים

שאלות ותשובות

שאלה : איך נרשמים?

תשובה : מסלול קצר בדרך לתוצאות…הליך ההרשמה פשוט !  פנייה למוקד ההרשמה בטלפון 5045* שלוחה 2 , כל המידע אודות המנוי ומגוון החוגים המוצעים , תנאי המנוי והמחירים יימסרו בשחת טלפון עם נציגת סטודיו C שתשמח לענות לכל שאלה. לאחר שקיבלת את כל הפרטים והנך מעוניינת להירשם , תתבקשי לבחור בקורס שמתאים לך בשעה , ימים ותאריך התחלה.

חשוב מאוד לבנות תוכנית מפגשים בשעות וימים נוחים על מנת לאפשר לך להגיע ביתר קלות לתוצאות! לפניות בנושאי חידוש מנוי קיים יש לפנות לסניף שלך , נציגות הקבלה ישמחו לתת את כל הפרטים.

שאלה : מהי הדרך להגיע לתוצאות מהירות ?

תשובה : שינוי אורח חיים. בתחום הכושר וההרזיה קיימות שיטות רבות המבטיחות תוצאות מיידיות ומהירות . אל לנו לטעות! על מנת להגיע לתוצאות ולשמר אותם לטווח ארוך חשוב למצוא מסגרת מתאימה ומקצועית לפעילות גופנית והרזייה. שינוי אורח חיים לפעילות גופנית קבועה ותזונה נכונה זו הדרך להצלחה. בסטודיו סי תוכלי למצוא את התוכנית המתאימה לפעילות גופנית ודיאטה .

שאלה : האם שיטת סטודיו C מתאימה לכל אחת? 

תשובה: השיטה ממוקדת לנשים. שיטה סטודיו C לחיטוב ועיצוב הגוף מיועדת לנשים ומתמקדת באיזורים שחשוב לחטב בגוף האישה: מערכת שרירי הבטן, שרירי קרקעית האגן, הירכיים, הישבן, החזה והזרועות. במסגרת המנוי לעיצוב חיטוב הגוף תוכלי להשתלב מגוון שיעורים ברמות קושי שונות בהתאמה לכושר הגופני שלך: איזון הגוף, אימון משולב, אירובי מתחילות, אירובי מתקדמות, אימון מחזורי, פיטבול ועוד. בנוסף, רשת סטודיו C המתמחה בנשים מציעה מגוון חוגים ייעודיים המותאמים לכל אשה בכל גיל ובכל שלב בחייה: חוג ילדות (גילאי 9-11) , חוג נערות (12-17), חוג הריון, חוג לנשים לאחר לידה, התעמלות בונה עצם (לגילאי 60+) .

שאלה : רוצה לרדת במשקל, מהי התוכנית המומלצת?

תשובה: שילוב פעילות גופנית ודיאטה. להורדה במשקל והצרת היקפים התוכנית המומלצת הנה שילוב של תזונה נכונה ופעילות גופנית. סטודיו C מציעה ללקוחותיה לשלב דיאטה בליווי דיאטנית קלינית לצד המנוי לחיטוב ועיצוב הגוף. רשת סטודיו C מציעה שני מסלולים לדיאטה בריאה ומאוזנת , בחרי במסגרת המתאימה לך: סדנת דיאטה אישית  סדנת הדיאטה מורכבת מ-12 מפגשים אישיים. הדיאטנית תלמד להכיר אותך מקרוב, את הרגלי התזונה שלך, את סגנון החיים שלך ואת הגיל הנשי שלך וזאת במטרה להרכיב לך את הדיאטה שהכי מתאימה לך. סדנת דיאטה קבוצתית סדנת דיאטה המורכבת מ-12 מפגשים קבוצתיים (קבוצות קטנות כ-10-20 משתתפות) בליווי דיאטנית קלינית אשר מנחה את משתתפות הקבוצה בתהליך הרזייה מבוקר ובשיחות קבוצתיות על תהליכי ההרזייה,התמודדות עם מכשולים נפשיים ופסיכולוגיים ועמידה בפיתויים . בנוסף,תלמדי על על דרכי התמודדות באירועים וחופשות ותקבלי המלצות לשינוי הרגלי הצריכה והתזונה לכל בני המשפחה. היתרון בקבוצה הנו בקבלת תמיכה רגשית ומוראלית מחברות הקבוצה. * הצטרפות לסדנת דיאטה כרוכה בתשלום.

שאלה: האם התעמלות בהריון מומלצת או שעלולה להזיק?

תשובה: התעמלות מומלצת בכל שלב בחיים ובמיוחד בהיריון וזאת בניגוד לדעות שהיו מקובלות בעבר. כיום ידוע שלא זו בלבד שהתעמלות אינה מזיקה להריון, היא חשובה ואפילו חיונית חשוב לציין שכל אחת יכולה להתחיל להתעמל במהלך ההיריון, גם אם לא התעמלה בעבר, אך רק במידה וההיריון תקין ובאישור הרופא המטפל.

שאלה : מהי שיטת סטודיו C לנשים בהריון?

תשובה: שיטת סטודיו C מתמקדת בהכנת שרירי קרקעית האגן ובטן הרוחבית להריון וללידה.

סטודיו C מציעה לך חוג מיוחד לנשים בהריון המתמקד בתקופת ההריון והכנת הגוף לקראת הלידה . מדריכת סטודיו C תלמד אותך יציבה נכונה ועבודה נכונה עם שרירי קרקעית האגן על מנת לאפשר לך לידה קלה ונוחה יותר והרגשה טובה. החוג מתקיים פעמים בשבוע בימים ושעות קבועים,לחוג הריון ניתן להצטרף בכל שלב במהלך ההריון באישור הרופא האישי.

שאלה: מתי ניתן לחזור לפעילות גופנית לאחר לידה ? המלצות לחזרה לפעילות גופנית לאחר לידה.

תשובה : לפעילות גופנית ניתן לחזור כ-6 שבועות לאחר לידה רגילה וכ- 8 שבועות לאחר ניתוח קיסרי .  בכל מקרה , יש להיוועץ ברופא המטפל לפני תחילת הפעילות . המלצות לחזרה לפעילות לאחר לידה: 1.יש לבחור בפעילות גופנית המתמקדמת בשינויים שחלו על הגוף בעת ההריון והלידה עצמה. 2.חזרה לפעילות גופנית לאחר לידה צריכה להעשות בצורה הדרגתית ותחת פיקוח מקצועי 3.בכל בעיה רפואית או תחושת כאב במהלך השיעור יש להיוועץ ברופא המשפחה ובמדריכה המקצועית. סטודיו C מציעה תוכנית אימונים מיוחדת, לנשים לאחר הלידה. מדובר בשיטה קלה ונוחה לתרגול, שנועדה להחזיר אותך במהירות לגיזרה שהיתה לך לפני הלידה. השיטה מתמקדת בעיקר באיזורים המשתתפים בתהליך ההריון והלידה: מחיזוק מערכת שרירי קרקעית האגן והבטן דרך חיזוק שרירי הגב העליון, ועד הארכת הגב התחתון. במהלך התוכנית, תלמדי גם לשמור על יציבה נכונה, בעת הפעילויות היומיומיות שאת עתידה לחוות עם תינוקך. לנוחיות האמהות בסטודיו C קיים בכל הסניפים שירות שמרטפות , המאפשר לאמהות להגיע עם הפעוטות לסניף בו הן מתעמלות. * בכפוף ללו”ז הסניף.

שאלה : האם כשמפסיקים להתאמן השרירים הופכים לשומן ?

תשובה: בלתי אפשרי להפוך רקמה מסוג מסוים לרקמה אחרת ומכאן ששריר לא יכול להפוך לשומן וגם לא להיפך. כאשר מפסיקים להתאמן חלה ירידה במסת השריר, בקצב חילוף החומרים הבסיסי (B M R ) וההוצאה הקלורית יורדת. אותם אנשים, שהפסיקו להתאמן אך ממשיכים לצרוך את אותה כמות קלוריות שצרכו כשהתאמנו, נמצאים בסיכון גבוה יותר להשמין. מה שקורה בעצם זה שחל שינוי ביחס בין הרקמות – הטונוס השרירי יורד ומצטברת שכבת שומן עבה יותר.

שאלה : האם תרגילים לחיזוק שרירי החזה ישנו את מבנה השדיים?

תשובה: לא! רקמת השד היא רקמה שומנית ולא רקמת שריר ולכן אין אפשרות להשפיע בעזרת תרגילים על המבנה הכולל של השדיים. ככל שאנו מתבגרות רקמת השד צונחת ונכנעת להשפעת כוח המשיכה, ההריונות והגיל. תרגילים להארכת שרירי החזה וחיזוק השרירים של חגורת הכתפיים יכולים להשפיע על החזות הכללית ולתרום ליציבה זקופה אך לא ישנו את המבנה של השדיים.

שאלה : מאיזה גיל ניתן להירשם לסטודיו סי?

תשובה: לסטודיו סי אימונים המותאמים לגיל צעיר חוג התעמלות לילדות מגיל 9- 11 בשיעורים ניתן דגש על קואורדינציה, שיווי משקל, פיתוח והקניית הרגלי יציבה נכונים וחיזוק מרכיבי הכושר השונים. חוג התעמלות לנערות מגיל 12-17 השיעורים בנויים מפעילות אירובית כשהמטרה היא העלאת דופק ושריפת קלוריות בליווי מוסיקה קצבית וסוחפת. בחוג נערות בסטודיו סי יינתנו דגשים נוספים שיובילו לחיזוק וחיטוב השרירים ומבחר אביזרי עזר שמטרתם לעלות את דרגת הקושי ולגוון את הפעילות.

שאלה : האם נכון שפעילות גופנית מגבירה תאבון?

תשובה: אין עדויות שחלים שינויים בצריכת הקלוריות בעקבות העיסוק בפעילות גופנית מתונה. ההפך, פעילות גופנית בדרך כלל מדכאה את התיאבון. ייתכן שהמנגנון קשור בעליית טמפ’ הגוף או עליה ברמת האנדרופינים או בירידה דרמטית של הורמון האינסולין. הורמון זה משחק תפקיד חשוב בתחושת הרעב.
   
אימונים אונליין

מאמרים שיכולים לעניין אותך

תפריט נגישות

X