אודות הרשת

רשת סטודיו C הרשת הנשית המובילה בישראל לעיצוב, חיטוב, כושר והרזיה מונה 30 סניפים בפריסה ארצית.

הרשת מעניקה מענה ייחודי לנשים בכל גיל ובכל שלב בחיים,לאורך ציר הזמן הנשי תוך יצירת חוויה כוללת ומשלימה בכל הנוגע לכושר, אימון גופני, ואורח חיים נכון ומאוזן.

לקוחות הרשת נהנות מאורח חיים בריא, התמדה לאורך זמן, ותזונה מאוזנת.

בסטודיו סי מדריכות כושר מוסמכות, ודיאטניות קליניות מהשורה הראשונה המלוות את המתאמנות להשגת תוצאות אישיות מצוינות המותאמות אישית בהתאם למטרות, בצורה הבריאה והבטוחה ביותר.

עכשיו גם את יכולה להגשים חלום! להכנס לעולם העסקי!

ולהיות חלק מההצלחה הגדולה של הרשת!

פנו אלינו לשיתוף פעולה

למה שווה להיות זכיין של הרשת?

girl

כי אנחנו מותג חזק! מעל 20 שנות ניסיון בעולם הכושר והפיטנס!

girl

כי לנו מאגר לקוחות קיים

girl

כי אנחנו רשת בפריסה ארצית מתמדת: 30 סניפים ברחבי הארץ

girl

כי יש לנו מערך פרסום, יחסי ציבור ושיווק מקצועי

girl

כי אנחנו נלווה אותך בתכנון, הקמה ופיתוח

girl

כי לנו יש מערך מחשוב מתקדם לניהול הסניף

girl

כי לנו יש מועדון לקוחות פעיל

אנחנו איתך בכל מה שתזדקקי כדי להצליח!

שאלות נפוצות

אין ספק שניסיון הוא יתרון. יחד עם זאת, הנהלת סטודיו סי תלווה אותך לכל אורך הדרך בבניה וניהול שוטף.

אנו רואים מיקום מתאים לסניף לפי אזור גאוגרפי וביכולת הניהולית של הזכיין. אנו נבדוק יחד איתך את האופציות למיקום המתאים ביותר כך שמיקום נבחר זה יתרום להצלחה.

הנהלת סטודיו סי תספק לך את כל ההדרכה והאימון הנדרשים עוד לפני פתיחת הסניף ובמהלך הקמתו. ההדרכה הינה אינטנסיבית ונוגעת במגוון תחומים: תפעול כספים, שיווק, מכירות,מערכות מידע,שליטה ובקרה, כח אדם וכו’. הדרכה זו כוללת לימוד תיאורטי ומעשי ובקיאות בנהלי העבודה. ההדרכה אותה תקבלי תציג בפניך את האספקטים השונים של ניהול סניף ותיתן בידיך כבעלת עסק את הכלים הנדרשים לשליטה ותפעול נכונים.

הרשת בעלת מוניטין רב שנים ושם שהולך לפניו! מבדיקות שעשינו, הרשת בעלת מודעות מותג של 97%.  הנהלת סטודיו סי אחראית לפרסום, מכירות, ויחסי ציבור כאשר הזכיין מחויב בתשלומים חודשיים, בהתאם לחוזה הזיכיון.

סטודיו סי מפעילה הכשרה והדרכה למאמנות מטעמה לצורך הפעלת חוגים בסטודיו ומתן קורסים וחוגים בשיטת סטודיו סי. הרשת תלווה את הזכיין בגיוס והדרכה התואמים את שיטת הרשת.

לאחר מילוי השאלון על ידך ובהתאם לאמור בו ושליחת קורות חיים, תתקיים שיחה טלפונית ותיקבע פגישת היכרות ראשונה. לאחר פגישה , במידה ויוחלט על המשך התהליך, ייחתם סיכום תנאים מסחריים, ויבוצע תהליך אבחון ובחינת התאמה. לאחר שלב זה ככל שהמועמד עבר שלבים אלה בהצלחה, על פי שיקול דעתנו המלא, נחתם ייחתם הסכם הזכיינות בין הצדדים.

פנו אלינו לשיתוף פעולה

תפריט נגישות

X