חידוש עור הפנים לקראת החורף

חידוש עור הפנים לקראת החורף

חידוש מרקם עור הפנים לקראת החורף

השמש החזקה המאפיינת את הקיץ הישראלי משפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, וכל חשיפה לשמש, קצרה ככל שתהיה, באה לידי ביטוי בעור הפנים שלנו בצורת פיגמנטציות, כתמים כהים וקמטוטים. סיום הקיץ ותחילת החורף הנו הזמן הנכון לתקן את נזקי הקיץ ולהעניק לעורך boost לצורך החזרת המראה הרענן והזוהר לפנים.

היום, בנוסף לקרמים שכולנו מכירים, קיימים טיפולים חדשניים ואיכותיים שחודרים דרך שכבות העור ללא צורך בסכין מנתחים, טיפולים אלו מגיעים לשכבות העור העמוקות ומעניקים פתרונות מדויקים לטווח ארוך.

אנה ברנובסקי בעלת קליניקות BEYOND ומומחית בתחום האסתטיקה והטיפוח מזה 25 שנה מסבירה כי “בסוף הקיץ העור שלנו עייף, הוא מתעבה ומקבל גוון אפרפר ומאבד מהאלסטיות שלו “, בדיוק לצורך זה פותחו בקליניקות BEYOND טכניקות חדשניות לתוצאות כוללות ומיטביות, הנשמרת לאורך זמן ללא צורך בתחזוקה קבועה. בקליניקות מבוצעים טיפולים הכוללים טכנולוגיות כמו לייזר וגלי רדיו, הזרקות נקודתיות והחדרת לחויות .

התפיסה שלנו מסבירה ברנובסקי היא ” שילוב של שלוש טכניקות בשלושה שלבים שנותנות לעור הפנים את השילוב המנצח להשפעה על מכלול הצרכים לחידוש העור , הטיפול מתאים וחשוב לכל אישה בכל גיל וניתן לבצע אלת כל שלביו במפגש אחד שלאחריו ניתן ללכת לעבודה או אפילו לצאת לאירוע בערב (וכבר להיראות נהדר )”.

הטיפול מורכב מ 3 טכניקות הנוגעות לשכבות השונות של העור אשר ביחד מעצימות את חידוש ורענון עור הפנים

בשלב הראשון מבוצע טיפול של פילינג רפואי לחידוש שכבת העור העליונה ולטיפול בפיגמנטציה בעקבות החשיפה לשמש. הפילניג מחייה ומחדש את העור, מסיר עור יבש ובעקבות כך מטפל גם בקמטוטים הקטנים.

בשלב השני מוזרקות לעור חומצות היאלורוניות שאינן מקנות נפח אלה מעודדות את יצירת הקולגן והאלסטין בשכבות הדרמיס. פעולה זו מחזירה את האלסטיות והזוהר לעור הפנים.

בשלב השלישי מבוצע טיפול להחזרת האלסטיות ומיצוק העור ע”י מכשור מתקדם . הפעולה משפיעה על “חומרי הבניה” של העור ומעודדת את יצור הקולגן ותיקון סיבי קולגן ישן-כך עור הפנים מתמצק ומתחדש ונראה זוהר ורענן.

הטיפול המשולב כפי שמסבירה ברנובסקי מספק מראה צעיר, זוהר ורענן ומחזיק מעמד לאורך זמן.

ברנובסקי שמלווה נשים רבות בקליניקות שלה מסבירה כי חשוב להתייעץ בנושאים הקשורים לאסתטיקת הפנים עם איש מקצוע שעליו סומכים . הסוד הוא העין המאבחנת והיד המבצעת- רק באבחון נכון שכולל התייחסות למכלול הפנים ניתן לספק תוצאה נכונה שלא משנה את האישה אלה רק משדרגת אותה , רק טיפולים מאוזנים יבטיחו מראה פרופורציונאלי והרמוני , מראה שהוא למעשה גרסה משופרת של עצמך נשית רכה ואלגנטית.

את מוזמנת לקליניקות BEYOND לקבלת מתנה – מיצוק עפעפיים .

היכנסי ללינק, השאירי פרטייך , ואנו ניצור אתך קשר בהקדם

קליניקות BEYOND

8020*

מאמרים שיכולים לעניין אותך

תפריט נגישות

X