להרגיש טוב עם עצמך

להרגיש טוב עם עצמך

לכולנו חשוב להרגיש טוב עם עצמנו, להיראות טוב וכמובן גם להיות בשיאנו. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי הקפדה רצופה על אורח חיים בריא, הכולל את השילוב הנכון שבין פעילות גופנית לתזונה. אימון גופני כחלק משגרת היום וגם תפריט עשיר במינרלים ובוויטמינים הנדרשים לגופנו, כל אלה יחד מבטיחים אריכות ימים וגם תחושה נעימה וטובה יותר. אולם, לצד כל זה, חשוב גם שלא לזנוח את המראה. הקפדה על הטיפוח, שימוש בתכשירים קוסמטיים איכותיים וגם ביקור אצל קוסמטיקאית מקצועית יכולים לעזור לנו לשמור על עור הפנים וליהנות ממראה צעיר ורענן יותר.

פעילות גופנית סדירה ותזונה נכונה

מעבר לעובדה שפעילות גופנית, ובכלל, אימון גופני קבוע, הם חלק חשוב ומרכזי מאוד בשמירה על בריאותנו, פעילות גופנית משפרת את מצב הרוח ועוזרת לתחושה עצמית טובה יותר. הדבר נכון לגבי נשים וגברים כאחד, בכל גיל ולאורך כל החיים. אנו, הנשים, כדי שנרגיש טוב עם עצמנו וגם נשמור על גופנו, חשוב שנעסוק בפעילות גופנית אירובית ובפעילות אנאירובית, המשפרות את תנועת השלד, מחזקות את השרירים וגם תורמות לסיבולת לב ריאה. בין אם מדובר בנשים צעירות, בנשים בגיל המעבר או בנשים בגיל השלישי, בכל גיל חשוב להקפיד על כך ולעסוק בפעילות גופנית כלשהי. במקביל, חשוב לשלב כחלק בלתי נפרד מאורח החיים שלנו גם תפריט בריא ומאוזן, הכולל את כל הרכיבים התזונתיים החשובים לנו, לרבות וויטמינים ומינרלים שונים.

טיפוח עור הפנים והגוף

גם לטיפוח העצמי ישנה חשיבות רבה מאד והיכולת לתרום לתחושה האישית ולא רק למראה הכללי. נשים רבות משקיעות לא מעט זמן ברכישת בגדים ואביזרים משלימים שיחד ייצרו מראה אופנתי ונכון, אולם הן שוכחות גם את הצורך בטיפוח הפנים והגוף. שימוש בתכשירים קוסמטיים המונעים נפיחות מתחת לעיניים וקמטוטים באזורים שונים בפנים, שימוש בקרם עשיר בלחות, המחזיר לעור שלנו את הלחות שנוטה לאבד לאורך השנים ובכלל גם ביקור אצל הקוסמטיקאית אחת לכמה חודשים, יכולים לתרום לא מעט לתחושה האישית וכמובן גם להוסיף למראה. הגוף שלנו משתנה עם השנים ומושפע לא מעט מתהליכים שונים המתרחשים בו באופן טבעי.

לסיכום

הקפדה על טיפוח עור הפנים והגוף, בשילוב עם תזונה נכונה, פעילות גופנית וגם תכשירי קוסמטיקה מתאימים יכולים לגרום לנו להרגיש טוב יותר עם עצמנו וכמובן גם ליהנות מאיכות חיים טובה יותר. בין אם מדובר בבניית תפריט מתאים, שילוב של אימוני כושר במהלך היום וגם שימוש בתכשירים קוסמטיים למיניהם, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע, המתמחים בתחום, ויחד איתם לבחון את האפשרויות הקיימות. לצד כל אלה, כדאי גם לעצור לרגע, לקחת פסק זמן, לצאת לחופשה של כמה ימים או אפילו 24 שעות, וליהנות משקט ושלווה, ולו רק כדי למלא את המצברים ולהתמלא באנרגיות חדשות.

מאמרים שיכולים לעניין אותך

תפריט נגישות

X