מה זה סטיילינג? מאת רותי טרבס

מה זה סטיילינג ואיך זה יכול לעזור לנו בחיים? מאת רותי טרבס

למילה סטיילינג שמור מקום של כבוד בלקסיקון המילים המאוסות, לצידן של המילים הנכבדות העצמה,לכאורה וכביכול. אך למרות השימוש התכוף והזליגה האינטרדיסציפלינרית למחוזות הHome- (סטיילינג) וה-Food (סטיילינג), מדובר בכלי משמעותי שיכול לעזור לנו למצות את מלוא הפוטנציאל של ההופעה שלנו.

סטיילינג הוא כלי. כלי שיכול לשמש כל אחת על בסיס יומיומי. לא צריך להבין מי יודע מה באופנה, לא צריך להיראות כמו דוגמנית ולא צריך הרבה כסף כדי להתלבש יפה ונכון מידי יום ולצעוד בעולם עם ראש זקוף והרגשה פנימית טובה. כל אחת יכולה להבין טוב יותר את מבנה גופה ואילו בגדים מחמיאים לה וכל אחת יכולה למצוא את הסטייל הפנימי שלה, לתרגם אותו לפריטי לבוש שמשרתים את גופה ואישיותה ולהימנע מטעויות לבוש יקרות.

מערכת היחסים הסבוכה שיש לנו עם הגזרה שלנו מובילה אותנו לא פעם לייאוש ולקבלת החלטות מוטעות במונחים של סטיילינג. רובנו המוחלט מוטרד מהמשקל שלנו, והשאלה ששואלים אותי הכי הרבה היא “רותי, אז תכל’ס, מה אני צריכה ללבוש כדי להיראות רזה יותר”?. דווקא בערב יום האשה הבינלאומי 2013 חשוב לי להבהיר לכולנו: אין דבר כזה גזרה בעייתית. כל גזרה היא גזרה בפני עצמה. ולכל גזרה יש בגדים שיחמיאו יותר. השאלה האמיתית צריכה להיות – “אז איך אני, עם הגזרה שלי, יכולה להיראות שיקית ומתוחכמת? לא חייבים להיות רזים כדי להפגין שיק, ואין דרישה מוקדמת למבנה גוף מסויים, פרופורציות מסויימות, היקפים או גובה.

גם הגיל זה אישיו שאנחנו נכנסות לסחרור אובססיבי סביבו. נשים רבות טועות לחשוב שלהיראות טוב זו פריבילגיה ששמורה לבנות 16 והן מוותרות מראש על הנסיון. מנגד, יש את אלה שבוחרות להתלבש באופן “צעיר” ויוצרות את הרושם ההפוך בהחלט; של אשה מבוגרת, מגוחכת, חסרת ביטחון וחסרת תחושת ערך עצמי, מישהי החרדה לגילה ומנסה להסתיר אותו למרות שהיא היחידה ההולכת שולל אחר נסיונות ההסוואה הפאתטיים.
יש המון אתגרים ביצירת הופעה שהיא מוצלחת עדכנית ומחמיאה. בסופו של דבר כולנו רוצות שיאהבו אותנו ויעריכו אותנו, וכולנו רוצות להרגיש טוב עם עצמנו ולבטא את האישיות שלנו נאמנה באמצעות הלבוש. לכבוד יום האשה אני מזמינה אותך לעצור רגע ולחשוב מהם הדברים שהיית רוצה שהלבוש יספר עלייך ואז לחשוב יחד איך אפשר לפרוט אותם לפריטי לבוש שמשרתים את הגזרה והנשמה .

רוצה לשמוע עוד? רוצה לדעת איך ייעוץ אישי של כמה שעות יכול לשדרג את ההופעה?
אני מזמינה אותך לעקוב אחריי בפייסבוק: רותי טרבס סטיילינג אישי וארגוני: https://on.fb.me/Xv0vNC
או להציץ באתר: www.rutitreves.com
להתראות עד הפעם הבאה,
שלכם, רותי טרבס

מאמרים שיכולים לעניין אותך

תפריט נגישות

X