מפסיקים לנשנש!

בעידן שבו קיימת מודעות גבוהה לנושא של תזונה ואיכות חיים, אנו מחפשים פתרונות לשמירה על אורח חיים נכון ובריא שיאפשרו להם, בין היתר למתן את הצורך בנשנושים בין הארוחות.

משקה קפה BALANCE הינו מוצר פונקציונלי וחדשני המהווה חידוש עולמי, שכן לראשונה בעולם פותח משקה המכיל קפה ברזילאי מלא ועשיר, בשילוב סיבים תזונתיים וחלבונים ממקורות טבעיים בלבד, הידועים כתורמים לתחושת שובע. מקורם טבעי של הסיבים והחלבונים שומר על טעמו המשובח של הקפה ומעניק חווית קפה מושלמת. המוצר אינו מכיל תוספי טעם וריח.

BALANCE מכיל שילוב של סיבים תזונתיים מצמח התירס והעולש בשילוב חלבונים שמקורם חלבוני חלב.

פיתוח המוצר נעשה בשיתוף אנשי מקצוע מומחים בתחום התזונה ונשען על מחקרים.

פרופ’ בטי שוורץ – מומחית במדעי התזונה כתבה שאחת מהאסטרטגיות החדשות במחקר למניעת השמנה היא חיפוש אחרי מזונות שלא רק יהיו בריאים ודלי קלוריות אלא גם יגרמו לתחושת שובע לפרקי זמן ארוכים. הסיב התזונתי אינולין (צמח העולש) הנמצא במשקה קפה באלאנס הוא בדיוק רכיב מזון מסוג זה.

גורם תזונתי נוסף בריא ודל קלוריות שיכול להיות מרכיב במזון הפונקציונאלי ויכול פיזיולוגית להשפיע על הרגשת השובע הוא חלבון מי גבינה. חלבון מי גבינה מתמוסס בקלות במים חמים, בחלב, וכו’.

שילוב שלושת המרכיבים: הסיבים המסיסים(מתירס ועולש) וחלבון מי גבינה, יתרמו לבקרה משמעותית יותר בהורמונים המשפיעים על תחושות השובע/ הרעב

מנת BALANCE מכילה 13%-23% מכמות הצריכה היומית המספקת של סיבים תזונתיים בהתאם לגילך (לפי DRI’s).

· מומלץ לפזר את הצריכה לאורך שעות היום ולצרוך עד 3 מנות BALANCE ביום.

· מנת BALANCE מכילה 4.8 גרם של סיבים תזונתיים

· במנת BALANCE ככפית אחת של קפה נמס

למידע נוסף אודות באלאנס: www.cafe-elite.co.il/balance

מאמרים שיכולים לעניין אותך

תפריט נגישות

X