נראית כמו שאני מרגישה

נראית כמו שאני מרגישה

האמנם?

במחקר מקיף שנערך לאחרונה עלה כי נשים שעברו את גיל ה-50 מרגישות צעירות מכפי גילן וכי סגנון החיים שלהן לא תואם את מראה הפנים שלהן. מה עושים כדי לגשר על הפער?

במשך זמן רב ציפתה רינה (שם בדוי, הפרטים המלאים שמורים במערכת) למשבר גיל הארבעים שכולם מדברים עליו. השנים עברו ורינה, היום בת 51, לא נכנסה למשבר. “במשך זמן רב חיכיתי למשבר גיל ה-40, אבל להפתעתי הוא לא הגיע עד שהתקרבתי לגיל 50 והבנתי שמראה הפנים שלי לא עולה בקנה אחד עם האנרגיות והתחושות שלי”. היא מספרת.

רינה לא לבד, בסקר שערכה לאחרונה חברת ביונד קליניקס (בביצוע חב’ המחקר שילוב מילוורד בראון) עלה כי 67% מהנשים בגילאי 50 ומעלה מרגישות צעירות מגילן, 70% מהנשים בגילאי 50 ומעלה מרגישות צעירות בהשוואה לתפיסת מראה הפנים שלהן. התחושות האלה הולכות ומתעצמות ככל שהנשים מתבגרות. אחוזים כל כך גבוהים מוכיחים שלא מדובר באופנה חולפת אלא באמת צרופה, הנשים של היום מנהלות חיים דינמיים ועשירים בפעילות ומרגישות צעירות מגילן הביולוגי.
האם הן שבעות רצון מהמראה הפנים שלהן?

“תמיד טיפחתי את המראה שלי, הייתי מודעת לכך כבר מגיל צעיר, ולכן הקמטים שהחלו להופיע בפנים הפריעו לי מאוד. לפי שהתחלתי בטיפולים אסתטיים התלבטתי ארוכות לגבי ניתוח פלסטי”. מספרת רינה. כשנחשפה לטיפולי ההזרקות של “ביונד קליניקס” החליטה לוותר על הניתוח: “טיפולי ההזרקות העניקו לי פתרון מעולה ללא התערבות כירורגית”, היא מסכמת.

גם הילה (שם בדוי), ד”ר לביוכימיה בת 44, החליטה לעשות טיפולי הזרקות: “התחלתי טיפולים אסתטיים לפני שלוש שנים בגלל קמט שהלך והעמיק בין הגבות ולאחר שראיתי את התוצאות של הטיפולים אצל אימא שלי. כיום אני רואה פער גדול ביני לבין חברות שלי ואני מרגישה את ההבדלים במראה החיצוני, כולם שואלים אותי איך יכול להיות שאני שומרת על המראה שלי. אצל נשים אחרות בגילי אני רואה קמטוטים, פיגמנטציה ומראה כללי לא מחמיא, מראה שלא תואם את אורח החיים של הנשים האלו, ובאותו הזמן אני מרגישה שאני נראית טוב יותר ופחות מרגישה את הנזקים של השנים”.

תוצאות המחקר שערכה ביונד רק הדגישו את מה שכבר ידעו שם, שקיים פער גדול בין האופן שבו נשים מרגישות לבין מראה הפנים שלהן. נשים כיום הן פעילות, מלאות אנרגיה, מנהלות אורח חיים עמוס, פעיל ובריא הכולל עבודה, תחביבים, משפחה, בילויים ופעילות גופנית – אבל בסוף היום, מול המראה, הדמות הנשקפת מולן לא מבטאת את אשר מתחולל בתוכן, דבר שעשוי לגרום לעתים קרובות לתסכול ואכזבה. במחקר הצהירו 76% מהנשים בגילאי 60 ומעלה שהן מרגישות צעירות מגילן. בעקבות כך החליטו בביונד קליניקס להתאים את מגוון הטיפולים על מנת לאפשר לנשים להיראות בדיוק כפי שהן מרגישות, ללא פערים וללא תסכולים.

ביונד קליניקס מתאימים את סוג הטיפול למטופלת ולאורח החיים שלה, מתוך אמונה כי הקמטים המופיעים על עור הפנים הם “חברים”, תוצאה של צחוק ושמחה והוכחה לחיים מלאים ופעילים. אבל למרות שהקמטים מלאים בזיכרונות טובים, הם לא תמיד עומדים בקנה אחד עם המראה הרצוי. לכן כדאי רק לעדן אותם ולתת מענה למכלול הפנים בצורה מאוזנת טבעית, נשית ואלגנטית, Total Look.

הטיפולים המתבצעים בביונדקלינקס מבוססים על חומרים טבעיים שיוצרים מראה טבעי, אלו טיפולים מאוזנים שמטרתם להבטיח מראה פרופורציונלי והרמוני, מראה שהוא למעשה גרסה משופרת של עצמך, נשית רכה ואלגנטית.

טיפולים אסתטיים צריכים להיות חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח הקבועה של נשים מעל גילאי 45 מפני שהם נותנים ערך מוסף אותו לא ניתן להשיג בעזרת מוצרי טיפוח בלבד. שילוב של אחד או מספר מהטיפולים האסתטיים המפורטים יאפשר לך להשיג מראה רענן, נשי אלגנטי:

  1. טשטוש קמטי גיל – נועד לעדן את הקמטים הקיימים ולעכב הופעה של קמטים חדשים בעזרת הזרקת בוטוקס לקמטי ההבעה או חומצה היאלרונית למילוי קמטים עמוקים ועדינים. טיפולים אלו אינם מעלימים לחלוטין את הקמטים, אלא מעדנים את עומקם ומטשטשים אותם ביחס למרקם העור ולמבנה הפנים ליצירת גרסה רעננה יותר שלך עצמך.
  2. Fresh Look – טיפול במרקם העור להענקת עור קורן זוהר ומוצק המזכיר את הזוהר של עור הפנים לאחר חופשה טובה. נעשה על ידי הזרקת לחויות, ויטמינים וחומצה הילארונית. החומצה ההיאלרונית מתפקדת כמו תוסף תזונה לעור שמשפר את המרקם שלו, יוצר נפח, מחליק קמטים קיימים ומעשיר את העור בלחות.
  3. Mega Lift – הרמת פנים ללא מגע סכין מנתחים. טיפול חדשני היוצר הרמת פנים בעזרת הזרקת חומצה היאלרונית טבעית על ידי מחט זעירה לנקודות ממוקדות בפנים, עם תוצאות מיידיות ומינימום סיכונים.
  4. קמטי צדי האף – אזור צדי האף סובל מהקמטים הבולטים ביותר בפנים. מילוי הקמטים ועיצוב אזור זה גורם למראה בריא יותר, קורן ורענן.
  5. מיצוק סנטר כפול– הסנטר מדגיש את תהליך “הגרביטציה” והיפרדות שכבות העור הבא לידי ביטוי כשאנו מתבגרות. כיום לא חייבים לפנות לניתוחים פלסטיים על מנת לטפל באזור זה. טיפול חדשני בביונדקליניקס מאפשר לך ליהנות מסנטר מהודק ולא נפול. בעזרת חומצות הילארונית עדינות, ויטמינים ולחויות. העור מתמצק ונמתח באופן טבעי והסנטר הכפול מתמזג עם הצוואר לצד קו לסת ברור ומחמיא.
  6. צוואר ומחשוף (דקולטה) – הם האזורים המהווים מראה של הגיל שלנו. קיימים טיפולים מתקדמים ועדינים שיעניקו לך צוואר ברבורי ללא קפלים ומחשוף חלק מקמטוטים ועור בעל ברק וחיוניות.

הצלחת הטיפול מותנית ב”עין המאבחנת” ובמידת הניסיון המקצועי בהתאמת הטיפולים. העיקרון המנחה בביונד קליניקס הוא לא לשנות את הנשים, אלא לשדרג ולרענן את מראה הפנים, בעזרת נגיעות קטנות שמשדרגות את המכלול.

מאמרים שיכולים לעניין אותך

תפריט נגישות

X