עיצוב וחיטוב לנשים

עיצוב וחיטוב לנשים – לא רק בשביל הלוק

בואו נודה. כולנו רוצות להיראות טוב ולהרגיש טוב. להשקיע בעצמינו, בגופינו ובבריאותינו ואם אפשר, אז שגם נהנה מזה. דרישה בלתי אפשרית? לא ממש.

יותר ויותר מחקרים, מצביעים על קשר הדוק בין פעילות גופנית לבריאות ולהרגשה: פעילות גופנית מוכחת כמשחררת את הורמון הסרוטונין שאחראי על יצירת תחושה חיונית וטובה ולכן כל פעילות שמניעה את הגוף, פשוט עושה לנו טוב. החדשות ה-באמת טובות עבורנו הנשים, הן שלפעילות גופנית יש יתרונות מובהקים לנשים. מחקרים של השנים האחרונות מצביעים על כך שפעילות גופנית הכוללת חיטוב הגוף, אירובי ותנועה משפרות תסמונות נשיות בכל שלבי הגיל.

 

בשונה מגברים, הגוף הנשי עובר במהלך חלייו שינויים הורמונליים משמעותיים- היריון ולידה, הפסקת הווסת- (מנאפוז) שמשפיעים על צפיפות העצם, הזדקנות הגוף, הטונוס השרירי וההרגשה הכללית שלנו. לכן דווקא אנחנו – הנשים, חייבות לשלב פעילות גופנית בשגרת חיינו. פעילות גופנית, מאפשרת העלאה של צפיפות העצם ומפחיתה סיכון למחלות בריחת סידן ואוסטופירוזיס. פעילות גופנית עקבית, תפחית תסמינים של גיל המעבר כמו גלי חום ודיכאון, יחזקו את שרירי רצפת האגן ואפילו הוכח שביכולתם להפחית שכיחות למחלות תורשה כמו סרטן השד.

אז נכון, כולנו יודעות שפעילות גופנית חשובה אבל למי יש כוח לקום מהכורסא? במיוחד עבורך, ריכזנו מספר טיפים שיעזרו לך להשקיע בעצמך ממש עכשיו ולהתמיד:

  • הנאה. כאן ועכשיו: בחרי בפעילות גופנית שאת נהנית ממנה. יש מגוון פעילויות, שיעורים ושיטות שתוכלי להתחבר אליהן. חוק הברזל שלנו- אם לא נהנים, לא מתמידים.
  • בחרי סביבה תומכת- מקום שתוכלי להרגיש בו נוח. להיות את, בלי תירוצים ועם סביבה מחבקת.
  • צרי שגרה נוחה- בחרי מיקום ושעה והתחייבי לזמן הזה שתקדישי למען עצמך. הסניפים שלנו בסטודיו סי, פזורים בכל הארץ כדי לספק לך מענה מיידי וקרוב.
  • התאימי את הפעילות ליכולת הגופנית שלך- בצעי את האימון באופן מושכל- הקשיבי לגוף שלך ותני לו זמן להשתפר תוך כדי תרגול. כך, תגיעי לתוצאות.

וזכרי, הבונוס הגדול לתרגילי חיטוב הגוף הוא גם עליה בדימוי הגוף. כאשר אנחנו פועלות,משקיעות בעצמינו ורואות תוצאות, לא רק הגוף מתחזק אלא גם ההערכה העצמית שלנו, התחושה והחיוניות. תני קפיצה לאחד מן הסניפים שלנו ותתחילי לראות תוצאות בסביבה נשית תומכת, מחייבת ומעצימה שתעזור לך להרגיש בנוח, להסיר עכבות ופשוט לתרגל את מה שעושה לכולנו, הכי טוב.

מאמרים שיכולים לעניין אותך

תפריט נגישות

X