פיגמנטציה ושמירה על עור בריא

עור הפנים ופיגמנטציה

החשיפה לשמש מגבירה את הנטייה להופעת כתמי פיגמנטציה על עור הפנים. כיצד מונעים את הופעתם של הכתמים? ומה עושים עם כתמים שכבר מצאנו?

מאת הרמן וויס, רוקח מומחה בדרמו-קוסמטיקה ויועץ מקצועי למותג SeboCalm

רבים מאיתנו מגלים לפתע כתמי שמש על העור, ובפרט על עור הפנים. מדוע הם מופיעים? החשיפה לשמש מגבירה את הנטייה להופעת כתמי עור חומים, הנקראים גם פיגמנטציה, אבל גם גיל, היריון, שימוש בגלולות למניעת היריון או אקנה עלולים להגביר את יצירת הפיגמנטציה, וכמובן – נטייה תורשתית.

אף שישנם טיפולים אסתטיים שמטפלים בבעיה באופן חלקי, כדאי למנוע את הופעת הכתמים מראש ולחסוך הוצאות וטיפולים. יש כיום מודעות גבוהה יותר מבעבר לנושא ההגנה על העור מפני קרני UVB (הקרניים המשזפות) ולהימנעות מחשיפה לשמש בשעות הצהריים, אולם למעשה, כ-85% מכתמי העור נגרמים דווקא מקרני ה-UVA. קרניים אלה מגיעות לא רק באופן ישיר מחשיפה לשמש, אלא גם מחשיפה לאור החודר דרך החלונות או מגופי התאורה מסביבנו. לכן מומלץ להשתמש בתכשירי הגנה בכל ימות השנה ולא רק בקיץ, ואפילו בבית או במשרד.

מומלץ להשתמש בתכשירי הגנה ייחודיים המספקים הגנה משולבת נגד קרני UVB וגם UVA. בשוק נמצאים תכשירים שמכילים גם מייק-אפ ועוזרים ליצור גוון אחיד לעור הפנים. שימוש יומיומי בתכשירים כאלה יכולים להסוות כתמי שמש קיימים שיוצרים חוסר אחידות בגוון העור, וכן למנוע הופעת כתמים חדשים על ידי הגנה רחבת טווח מקרני השמש.

שני תכשירים מומלצים מבית סבוקלם :

סבוקלם BB קרם, תכשיר ייחודי המעניק כיסוי מושלם ואחיד לאורך שעות, מיצוק העור, מחליק קמטים ומזין את העור בלחות.
בעל הגנה גבוהה ורחבה מקרני השמש (SPF35 ( UVA+UVB למניעת הזדקנות מוקדמת של העור, פגמנטציה וקמטים. מועשר בויטמין E להגנת העור מרדיקליים חופשיים ונזקי הסביבה.התכשיר נטול פרבנים, היפואלרגני ונבדק דרמטולוגית לעור רגיש.

 

סבוקלם טריפל- קרם פנים ייחודי המשלב 3 פעולות חיוניות בתכשיר אחד! קרם לחות , דמי מייק אפ חצי שקוף המעניק מראה חלק ואחיד לעור, ומקדם הגנה להגנה אופטימלית מפני קרני שמש (SPF29 ( UVA+UVB למניעת הזדקנות מוקדמת של העור, פיגמנטציה וקמטים.
התכשיר נטול פרבנים, היפואלרגני ונבדק דרמטולוגית לעור רגיש.

 

לקבלת טיפים לטיפוח בקיץ לחצי כאן

https://www.sebocalm.co.il/he/professional-articles/tips-for-summer

מאמרים שיכולים לעניין אותך

תפריט נגישות

X